Szanowni Państwo,

W roku szkolnym 2023/2024 roku przy naszym przedszkolu działa Rada Rodziców w składzie:

Przewodniczący: Michał Wnuczek

Skarbnik: Magdalena Ostrowska

Sekretarz: Katarzyna Małek

Zadaniem i celem Rady Rodziców jest jak najlepsze reprezentowanie interesów dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, a co za tym idzie ścisła współpraca z dyrekcją i nauczycielami. Wspieramy przedszkole naszą obecnością i zaangażowaniem w różnego rodzaju akcje jak również finansowo.

Pragniemy, aby wpłaty na fundusz Rady Rodziców nie były traktowane jako obowiązek, lecz były przejawem naszej społecznej dojrzałości i współodpowiedzialności za dobro naszych dzieci. Chcemy również zapewnić naszym dzieciom możliwości kształcenia, rozwoju i korzystania z dostępnych atrakcji. Zebrane fundusze są przeznaczane m.in. na: Obchody Dnia Przedszkolaka, Pasowanie 3-latków, Zakup zabawek na Mikołajki, Dofinansowanie Festiwalu Piosenki i Tańca, Obchody Dnia Dziecka , Pożegnanie 5-latków, podziękowania dla zapraszanych gości oraz inne wydatki wg. potrzeby.

Rada Rodziców ustaliła wpłatę na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 jednorazowo 100zł, za drugie i kolejne dziecko 50zł, prosimy o wpłaty do 15 listopada 2023r.

Prosi o wpłacanie pieniędzy bezpośrednio na konto w Banku nr:

Rada Rodziców Przedszkole nr 2 w Łęcznej ul. Staszica 19
21-010 Łęczna
79 8741 0004 0040 1722 2000 0010

lub do skarbników w grupie

W opisie prosimy podać imię i nazwisko dziecka, grupa.

Z góry dziękujemy za dokonane wpłaty. Zachęcamy Państwa do współpracy z nami na rzecz przedszkola – jesteśmy otwarci na każdą Państwa inicjatywę i sugestie.

Kontakt do Rady Rodziców: radarodzicow.lecznapp2@gmail.com