Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Przedszkole Publiczne Nr 2 w Łęcznej
Przedszkole Publiczne Nr 2 w Łęcznej

Grupa Pszczółki

Grupa Zajączki

Grupa
Zajączki

Witamy w grupie ,,Zajączków’’.

Grupa liczy 21 dzieci, wśród których jest 12 dziewczynek i 9 chłopców. Wiek 4 latka charakteryzuje się dużą ciekawością świata. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne, zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć, bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe. Chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek, bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Rok szkolny: 2022-2023

Archiwum: