Wspólne świętowanie Dnia Seniora

Utworzono dnia 15.11.2023

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Łęcznej z grup „Stokrotki” i „Bławatki” wybrały się z wizytą do Centrum Kultury przy ulicy Obrońców Pokoju gdzie spotkały się z Paniami z Klubu Seniora. Okazją do spotkania był obchodzony w tym dniu Dzień Seniora. Przedszkolaki odświętnie ubrane z uśmiechami na twarzach zostały bardzo mile powitane. Dzieci zaprezentowały dwa tańce „Poleczka” i „Grozik”, które zadedykowały wszystkim seniorkom. W zamian panie z grupy tanecznej pokazały swoje umiejętności taneczne w pięknych układach tanecznych. Seniorki zaprosiły dzieci na warsztaty taneczne i wspólnie tańczyliśmy w rytm tanecznej muzyki. Dzieci wręczyły w prezencie własnoręcznie zrobione upominki. To sympatyczne spotkanie zakończyło się wspólną fotografią i słodkim poczęstunkiem. Nasze seniorki pokazały, że są młode duchem, radosne , wesołe, życzliwe, lubią aktywnie spędzać czas. Wizyta w Klubie Seniora była dla przedszkolaków wartościowa lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości jaką należy okazywać osobom starszym.

Wspólne świętowanie Dnia Seniora

Utworzono dnia 15.11.2023, 00:34