WARSZTATY GARNCARSKIE

Utworzono dnia 14.06.2023

13 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty garncarskie. Dzieci z grup: Biedronki, Pszczółki, Zajączki, Misie, Żabki, Stokrotki i Bławatki mogły nie tylko teoretycznie ale i praktycznie zobaczyć pracę garncarza. Dzieci samodzielnie formowały wazoniki na kole garncarskim, które zabiorą do domu. Praca z gliną bardzo dobrze wpływa na harmonijny rozwój dzieci. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, ekspresję plastyczną, a przede wszystkim jest wspaniałą zabawą i sprawia dzieciom autentyczną frajdę!

Takie warsztaty stanowią niepowtarzalną okazję do wprowadzenia maluchów do świata naszych lokalnych tradycji oraz do rozwijania zdolności manualnych, koniecznych w dalszym prawidłowym rozwoju każdego dziecka.

WARSZTATY GARNCARSKIE

Utworzono dnia 14.06.2023, 22:16