W krainie dziecięcej fantazji - Powitanie Wiosny

Utworzono dnia 21.03.2024

21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały nadejście wiosny. Dzień rozpoczęliśmy od rozmów o nowej porze roku oraz od wesołych zabaw przy muzyce. Uśmiechnięci oraz z Marzanną wykonaną przez mamę jednego z przedszkolaków panią Justynę D. wyruszyliśmy do Centrum Kultury, gdzie pożegnaliśmy zimę wraz z Marzanną. Dodatkowo dzieci próbowały odstraszyć zimę, śpiewając głośno piosenki o wiośnie.  Po całej ceremonii pożegnania zimy, odbył się konkurs recytatorski organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 1 i Centrum Kultury pt. „W krainie dziecięcej fantazji”. Dzieci recytowały wiersze o różnej tematyce. Nasze przedszkole reprezentowała grupa „Stokrotki”, na scenie zaprezentowali się: Anielka W., Anastazja W. i Tomek D.

Gratulujemy serdecznie występu wszystkim przedszkolakom.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

W krainie dziecięcej fantazji - Powitanie Wiosny

Utworzono dnia 21.03.2024, 22:37