VI PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ „W KRAINIE PLUSZOWEGO MISIA”

Utworzono dnia 27.11.2022

Miś jest mały i puchaty.
Miś jest fajny i kudłaty.
Miś jest gruby jak ta kula.
Misia zawsze się przytula.
Lecz czasami też tak bywa.
Że się o nim zapomina.
A więc wezmę misia czule

I do siebie go przytulę.

W ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta w Łęcznej razem z Przedszkolem Publicznym nr 3 zorganizowała  konkurs recytatorski dla przedszkolaków ,,W KRAINIE PLUSZOWEGO MISIA” dnia 25.11.2022r.

Wśród 31 uczestników znalazły się dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1,2,3 i 4. Dzieci pięknie zaprezentowały wiersze o misiach. Dowiedziały się historii pluszowego misia a także spotkały się z dużym pluszowym misiem. Każde dziecko otrzymało dyplom i nagrodę-pluszowego misia. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom!!!

VI PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ „W KRAINIE PLUSZOWEGO MISIA”

Utworzono dnia 27.11.2022, 01:12