Teatrzyk pt."Gingerbread Man"

Utworzono dnia 05.12.2023

Informujemy, że już wkrótce odbędzie się teatrzyk w języku angielskim pt. ”Gingerbread Man”. Nadchodzą święta i pora wprowadzić dzieci w nastrój świąteczny, pomoże nam  wspólne pieczenie pierniczków, szczególnie w kształcie ludzika, choinki, gwiazdek. Zwracamy się z prośbą o upieczenie wraz z dzieckiem piernikowych ludzików. Być może wielką radość sprawi dekorowanie pierników, które ostatecznie po przyniesieniu do przedszkola ozdobią choinki w salach. Termin przyniesienia pierników do przedszkola: do 12 grudnia. Z góry dziękujemy za zaangażowanie. Biletem wstępu na teatrzyk, który odbędzie się 13 grudnia jest uśmiech.