ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Utworzono dnia 27.11.2022

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” W przedszkolu jak co roku Święto Pluszowego Misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego pluszowego przyjaciela. Przedszkolaki wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie wspólnie z maskotkami wesoło bawiły się przy muzyce.  Tego dnia odbył się konkurs recytatorski „Mój kochany Miś”. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem zaprezentowały nauczone wiersze. Każdy występ nagrodzony był gromkimi brawami. Pani Dyrektor wraz z Panią z zaprzyjaźnionej biblioteki podziwiały występy dzieci i wręczyły wszystkim  nagrody.

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Utworzono dnia 27.11.2022, 22:09