Stroiki świąteczne

Utworzono dnia 17.12.2023

Nasze przedszkole  ogłosiło konkurs na wykonanie rodzinnego stroika świątecznego, w którym udział wzięło 32 dzieci. Prace zostały przygotowane wspólnie z rodzicami. Celem tego konkursu było promowanie, kultywowanie wykonywania stroików świątecznych, rozwijanie kreatywności, pomysłowości nie tylko dzieci, ale także ich rodziców i to było bardzo widoczne. Komisja konkursowa oceniająca prace nie miała łatwego zdania. Wykonane stroiki świąteczne zachwycały swoim pięknem, oryginalnością oraz pomysłowością, każdy był inny, niepowtarzalny, oryginalny. Dlatego wszystkie prace zajęły 1 miejsce i zostały nagrodzone. Pięknie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim Rodzinom, Rodzicom i Dzieciom. Mamy nadzieję, że mieliście Państwo i Dzieci dużą przyjemność tworzenia, szczególnie rodzinnego. Życzymy Państwu dalszego rozwijania twórczości artystycznej oraz wielu sukcesów.

Stroiki świąteczne

Utworzono dnia 17.12.2023, 21:53