Przedstawienie Kopciuszek

Utworzono dnia 07.12.2023
7 grudnia  nasze przedszkole odwiedzili Seweryn Mastyna i Izabela Chojnacka aktorzy Teatru Brzechwy z Lublina. Dzieci  miały przyjemność obejrzeć spektakl pt. „Kopciuszek”. Przedstawienie, przepełnione magią, pokazało dzieciom siłę pozytywnych uczuć – przyjaźni i miłości. Nie zabrakło też akcentów komediowych, na które dzieci reagowały okrzykami i śmiechem. Dzieci brały również aktywny udział w spektaklu, przebierając się w różne stroje i wcielając w role bohaterów opowiadanej historii. Kostiumy i muzyka dopełniły wzruszającą historię Kopciuszka, która pokazała, że miłość i dobroć zawsze zwycięża.Było mnóstwo zabawy i śmiechu na widowni.

Przedstawienie Kopciuszek

Utworzono dnia 07.12.2023, 23:33