Pożegnanie zimy, powitanie wiosny

Utworzono dnia 21.03.2024

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy

Przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży

Witały ją: bocian, skowronek i szpaki

Witały ja także wszystkie przedszkolaki.

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego pierwszy dzień wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Przyjście nowej pory roku – Wiosny jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom wielkie bogactwo jakie niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. Dzieci z grupy „Bławatki” przygotowały krótkie wiosenne przedstawienie, w którym zgodnie z tradycją pożegnały zimę i powitały upragnioną wiosnę. Dzieci przebrane za bociany, biedronki, pszczółki i kwiaty oraz budzące się ze snu zwierzęta jak :niedźwiedź, jeż prezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za ogromne zaangażowani w życie naszej grupy.

Pożegnanie zimy, powitanie wiosny

Utworzono dnia 21.03.2024, 22:27