Podsumowanie Kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży

Utworzono dnia 20.11.2023

W dniu dzisiejszym uroczyście podsumowaliśmy Kampanię 19 Dni Przeciwko Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci i Młodzieży. W ramach współpracy z MOPS w Łęcznej Panie odwiedziły nasze przedszkole w celu podsumowania działań w ramach przeciwdziałania przemocy. Panie wręczyły piękne Dyplomy dzieciom za udział w Plenerze Malarskim i słodkości. Na ręce Pani Dyrektor, Panie wręczyły również Dyplom za wzięcie udziału w Kampanii Społecznej oraz książkę „Bajkoterapia”.

Dziękujemy serdecznie MOPS w Łęcznej za współpracę.

Utworzono dnia 20.11.2023, 21:03