Nominacja do Nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym 2022 Kuriera Lubelskiego

Utworzono dnia 27.10.2022

Drodzy Rodzice!

Z ogromną radością przyjęłyśmy wiadomość o Nominacji do Nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym 2022 Kuriera Lubelskiego. To dla nas wielki zaszczyt. Z całego serca dziękujemy za to wyróżnienie. Jest to najlepszy dowód na to, że staramy się spełniać oczekiwania, które w nas pokładacie, a Nasze Przedszkole zajmuje mocną pozycję w środowisku lokalnym. To sukces całego zespołu, który pracuje na wspólny wizerunek. Dlatego zdecydowałyśmy, że nie będziemy rywalizować między sobą, ani też z Koleżankami z innych placówek w mieście. Wasze zadowolenie jest dla nas największą nagrodą i sprawia, że już czujemy się jak zwycięzcy.

Serdecznie dziękujemy!

Nominowani: