Nasz gość - pięciokrotna Mistrzyni świata w Karate Tradycyjnym Chidori – Paulina Tutka z Lubelskiego Klub Karate Tradycyjnego

Utworzono dnia 15.06.2024

W ramach zajęć ruchowych, w naszym przedszkolu, odbył się trening karate. Pani Paulina Tutka - Mistrzyni Świata, Europy i Polski w Karate Tradycyjnym Chidori zapoznała przedszkolaki z ideą karate, jako sportu oraz walki samoobrony.  Karate to doskonała forma aktywności fizycznej, ale także możliwość rozwijania umiejętności, pewności siebie i samoobrony. Karate to więcej niż tylko sport; to duch, etyka i niekończąca się chęć doskonalenia.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w treningu. Była to niesamowita okazja do rozpoczęcia swojej przygody z  tym sportem.

Dziękujemy za przybycie i trening Pani Paulinie i jej Trenerowi Panu Markowi.

Utworzono dnia 15.06.2024, 00:18