Konkurs techniczno – konstrukcyjny „Dinozaury małe i duże”

Utworzono dnia 26.02.2023

W lutym dzieci w przedszkolu poznawały życie  prehistorycznych zwierząt - dinozaurów. Te stworzenia wywołują co roku wiele emocji u przedszkolaków swoją zagadkowością i wielkością. Ogłoszony na początku miesiąca konkurs pod nazwą „Dinozaury małe i duże” dla dzieci z rodzicami przyniósł duże zainteresowanie. Dostarczono 34 prace wykonane różnymi technikami. Wszystkie  były piękne, oryginalne i wymagały wiele pracy zarówno dzieci jak i rodziców. Dziękujemy rodzicom za pomoc. Wykonane prace zostały wyeksponowane na wystawie w holu przedszkola. W piątek Pani dyrektor w obecności wszystkich dzieci  i pracowników podziękowała za udział w konkursie i wręczyła nagrody.  Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dinozaurowe dyplomy i drobne upominki.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim uczestnikom !

Konkurs techniczno – konstrukcyjny „Dinozaury małe i duże”

Utworzono dnia 26.02.2023, 22:41