„KARMNIK DLA PTAKÓW” – rodzinny konkurs techniczno – konstrukcyjny

Utworzono dnia 06.02.2022

W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Mali ekolodzy” na przełomie grudnia i stycznia w naszym Przedszkolu został zorganizowany konkurs dla dzieci i ich rodziców pt. „Karmnik dla ptaków”.

Celem konkursu było kształcenie postaw proekologicznych, uwrażliwienie dzieci na dokarmianie ptaków zimą. Poznanie ptaków, które odwiedzają zimą karmniki oraz sposobów, jak mądrze je dokarmiać.

Dzieci poprzez udział w konkursie rozwijały wyobraźnię oraz zdolności manualno – techniczne, a także zacieśniały więzi rodzinne. Wspólne majsterkowanie to doskonała okazja, by spędzić razem czas i rozwinąć kreatywne - zespołowe myślenie. To duża frajda dla dzieci i dorosłych. Konkurs przeznaczony był dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Łącznie napłynęło 33 prace.Wszystkie karmniki zostały wykonane z dużą starannością i pomysłowością. Każdy był inny i niepowtarzalny. Uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Gratulujemy serdecznie i dziękujemy za udział w konkursie.

„KARMNIK DLA PTAKÓW” – rodzinny konkurs techniczno – konstrukcyjny

Utworzono dnia 06.02.2022, 20:31