Jasełka Bożonarodzeniowe

Utworzono dnia 23.12.2023

W czwartek 21 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu grupy Bławatków. Przedstawienie było wyjątkowe - mali aktorzy w pięknych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Z ogromnym przejęciem odtwarzali swoje role i przedstawiali umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.Na widowni zasiadły dzieci z innych grup, pracownicy przedszkola, goście z Rady Rodziców oraz rodzice.Wszyscy nagrodzili małych artystów gromkimi brawami, a pani dyrektor podziękowała za wspaniały występ. Jasełka wprowadziły nas w świąteczną atmosferę, pełną radości z Narodzenia Pana. Dopełnieniem jasełek było wspólne śpiewanie kolęd i piękne życzenia złożone przez panią dyrektor .

Życzymy wszystkim wesołych świąt.

Jasełka Bożonarodzeniowe

Utworzono dnia 23.12.2023, 08:58