Festiwal piosenki i tańca - Debiuty 2024

Utworzono dnia 12.06.2024
Dnia 10 czerwca 2024 r. w Centrum Kultury odbył się Festiwal Piosenki i Tańca "Debiuty 2024". Organizatorem Festiwalu jest nasze przedszkole. Uczestnikami "Debiutów" w tym roku były: Przedszkole Publiczne nr 1,2,3 i 4 w Łęcznej, Przedszkole i Żłobek Casper w Łęcznej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu, Przedszkole w Puchaczowie, Przedszkole Samorządowe w Milejowie. Wszyscy uczestnicy konkursu za piękne występy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i upominkami.Celem Festiwalu jest połączenie atmosfery zabawy ze śpiewem i tańcem. Stworzenie dzieciom okazji do zaprezentowania swoich talentów, integracja placówek przedszkolnych.

Dziękujemy wszystkim za obecność i mile spędzony czas.
Rodzicom gratulujemy utalentowanych dzieci.

Festiwal piosenki i tańca - Debiuty 2024

Utworzono dnia 12.06.2024, 00:59