DZIEŃ PUSTEJ KLASY

Utworzono dnia 07.06.2024

Tego dnia wszystkie grupy przedszkolne wyszły w plener i świętowały edukację w przyrodzie. Dzieci przyszły do przedszkola zaopatrzone w plecaki, w których znajdowały się niezbędne rzeczy na piknik tj. kocyk, napój, przekąski ulubione zabawki, lupy, lornetki.

Na łonie natury dzieci obserwowały życie toczące się w przyrodzie – mrówek, pszczół, zwierzątek. Dzieci przyglądały się roślinom, poznawały ich zapach, kolor i gatunek.

Każda grupa wiekowa przygotowała własne zabawy w plenerze. Dzieci bawiły się w „berka”, grały w piłkę plażową, chętnie zjadły swoje ulubione przekąski i częstowały się nawzajem.

Świetną zabawę przerwały chmury deszczowe, które pojawiły się na niebie i zmusiły dzieci do powrotu do przedszkola.

DZIEŃ PUSTEJ KLASY

Utworzono dnia 07.06.2024, 01:07