Utworzono dnia 25.11.2023

Dzisiaj tj. 24 listopada 2024 r. dzieci w naszym przedszkolu świętowały urodziny jednej z najbardziej ukochanych zabawek każdego dziecka – czyli pluszowego misia. Z tejże okazji przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły na cześć pluszowego misia. Poszczególne grupy wiekowe wykonały prace plastyczne na temat „Mój ulubiony pluszowy miś”. Później uczestniczyły w zabawie muzyczno – ruchowej „Świat do góry nogami” – taneczna przygoda w której eksplorowały świat misiów polarnych i brunatnych.  Chętne dzieci wzięły udział w VII Przeglądzie Poezji Dziecięcej „W Krainie pluszowego misia” zorganizowanym przez Bibliotekę Miejsko – Gminną im. Zbigniewa Herberta. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy „Przyjaciela Pluszowego Misia”. Dzień był pełen wrażeń, emocji i uśmiechu.

Utworzono dnia 25.11.2023, 00:53