DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

Utworzono dnia 18.01.2023

18 stycznia 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne. Rocznica urodzin autora misia o bardzo małym rozumku stała się okazją do ustanowienia 18 stycznia Międzynarodowym Dniem Kubusia Puchatka. W naszym przedszkolu dzień ten obchodziliśmy bardzo aktywnie 13 stycznia 2023 r.

Dzieci zostały zapoznane z historią powstania Kubusia Puchatka. Oglądały bajkę edukacyjną „Opowieść o Kubusiu Puchatku”. Słuchały z zainteresowaniem czytanych im książeczek o Kubusiu. Śpiewały sto lat Kubusiowi i próbowały słodkiego miodku. To przecież jego przysmak. Przedszkolaki chętnie brały również udział w zabawach ruchowych przy muzyce. Dzień był pełen wrażeń a dzieci bawiły się świetnie.

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

Utworzono dnia 18.01.2023, 23:56