Dzień Kubusia Puchatka

Utworzono dnia 31.01.2022

W naszym Przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Kubusia Puchatka”. Na powitanie dzieci wysłuchały piosenki „Kubuś to miś”. Poznały autora książki o „Kubusiu Puchatku” oraz jej bohaterów. Wszyscy ćwiczyli swoje buzie z bajką logopedyczną. Dla dzieci starszych odbyła się zabawa terenowa w „Poszukiwanie śladów Kubusia”. Dzieci miały za zadanie po śladach dojść do słoiczków i wykonać polecenia, które były na nich zapisane. Wszystkie przedszkolaki spróbowały przysmaku misia- pysznego słodkiego miodu, ale musiały go zlizać z talerzyka bez pomocy rąk. Na zakończenie pokolorowały kolorowankę i otrzymały medale.

To był dzień pełen wrażeń! Przedszkolaki chętnie brały w nim udział i bardzo się spodobały takie zajęcia. Otrzymane medale na długo będą przypominały o tym słodkim dniu.

Dzień Kubusia Puchatka

Utworzono dnia 31.01.2022, 21:13