DZIEŃ KOBIET

Utworzono dnia 08.03.2023

8 Marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Radosna atmosfera w przedszkolu panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów...Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy byli przemili, uczynni i sympatyczni :). Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

DZIEŃ KOBIET

Utworzono dnia 08.03.2023, 20:45