Utworzono dnia 12.02.2024
12 lutego w Naszym Przedszkolu pani Logopeda, pani Psycholog, pani Pedagog specjalny  przeprowadziły edukacyjne zajęcia zespołowe w ramach „Dnia Bezpiecznego Internetu''.  Dzieci pięcioletnie i czteroletnie dowiedziały się  co to jest Internet i jak z niego korzystać. Wysłuchały bajki oraz obejrzały filmy animowane o niebezpieczeństwach jakie mogą być w sieci. Dzieci w czasie zajęć były zainteresowane i skupione, chętnie słuchały informacji jakie przekazywały panie. Dzięki dzisiejszym zajęciom przedszkolaki dowiedziały się jak zachowywać się, oraz jak być bezpiecznym w Internecie. Na zakończenie zajęć przedszkolaki otrzymały pamiątkowy medal „Jestem bezpieczny w sieci”.

Utworzono dnia 12.02.2024, 22:57