Utworzono dnia 09.03.2022

W lutym Pani Logopeda wspólnie z Panią Psycholog przeprowadziły edukacyjne zajęcia zespołowe w ramach „Dnia Bezpiecznego Internetu''. Dzieci pięcioletnie dowiedziały się co to jest Internet i jak z niego korzystać. Wysłuchały bajki, oraz obejrzały filmy animowane o niebezpieczeństwach jakie mogą być w sieci. Rozwiązywały również zagadki związane z tematem bezpiecznego Internetu.

Dzieci w czasie zajęć były zainteresowane i skupione, chętnie słuchały informacji jakie przekazywały panie prowadzące. Dzięki dzisiejszym zajęciom przedszkolaki dowiedziały się jak zachowywać się, oraz jak być bezpiecznym w Internecie.

Utworzono dnia 09.03.2022, 20:31