Dzieci z grupy 3-latki „Pszczółki” i grupy 4/5- latki „Misie” w sali specjalistów

Utworzono dnia 07.02.2024

Dzisiaj czas w sali specjalistów spędzały dzieci z grupy „Pszczółki” i „Misie”. Dzieciom bardzo podobały się zabawy w domku terapeutycznym – Igloo. Przedszkolaki poruszały się przy magicznej, krystalicznej kuli LED jak na dyskotece. Wyciszały się natomiast przy kuli plazmowej LED - chętnie dotykały kuli z „piorunami”. Chętnie wysłuchiwały odgłosów zwierząt z pulpitu interaktywnego. Dzieci ciekawiły drewniane klocki sensoryczne. Przedszkolaki spędziły również czas w basenie z piłeczkami.

Utworzono dnia 07.02.2024, 21:01