BRZECHWA - DZIECIOM

Utworzono dnia 08.11.2022

W październiku dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w projekcie edukacyjnym pt. "Brzechwa - dzieciom", którego celem było rozwijanie czytelnictwa, poznanie twórczości autora wierszy wprowadzających przedszkolaków w świat wartości uniwersalnych takich jak dobro, szacunek, pracowitość, przyjaźń. W ramach projektu dzieci korzystały z "Biblioteczki Jana Brzechwy" wypożyczając książki do domu, słuchały wierszy podczas zajęć, wspólnie inscenizowały  wybrane wiersze, kolorowały ilustracje tytułowe na wystawę do biblioteki osiedlowej. Wiele wierszy lub ich fragmentów dzieci znają już na pamięć, rozpoznają bohaterów i potrafią ocenić ich zachowanie. Warto czytać dzieciom!

BRZECHWA - DZIECIOM

Utworzono dnia 08.11.2022, 20:18