BohaterOn w Twojej Szkole 2023

Utworzono dnia 07.01.2024

Grupa Bławatków i Stokrotek brała udział w akcji "BohaterOn w Twojej Szkole 2023", która jest częścią ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej "BohaterOn - włącz historię". Celem akcji było upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego i postaw patriotycznych, edukację społeczeństwa oraz promocję historii Polski XX wieku. Przedszkolaki dowiedziały się czy można zostać bohaterem, nawet gdy nie ma wojny i jest się dzieckiem. Z zainteresowaniem obejrzały spektakl kukiełkowy pt. "Niebajka o Powstaniu Warszawskim " i wykonały pracę plastyczną związaną z naszą ojczyzną. Wzięły udział w obchodach Święta Niepodległości. Dodatkowo wysłaliśmy do powstańców kartkę online "Dumni z powstańców ", które jest nowym wirtualnym miejscem pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim.

BohaterOn w Twojej Szkole 23

Utworzono dnia 07.01.2024, 00:33