Akcje charytatywne w przedszkolu

Utworzono dnia 15.03.2023

Akcje charytatywne  w naszym przedszkolu:

- „Przyjaciel (nie) potrzebnej książki”- zebraliśmy 32 książki, które przekazane zostały potrzebującym dzieciom.

- „Onko – Mikołaj”- włączyliśmy się w akcję  zbierając zabawki edukacyjne, przybory szkolne, materiały plastyczne,  dla dzieci z oddziału Ortopedii i Onkologii Lubelskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego.

- „Góra grosza”- w naszej skarbonce zebraliśmy 228 złotych i 35 groszy tj.10 315 sztuk monet o wadze około 14 kilogramów !!!! Zebrane monety wysłaliśmy do organizatorów  akcji- Towarzystwa NASZ DOM.

Dziękujemy wszystkim Osobom z Dobrym Sercem, którzy zaangażowali się  w akcje charytatywne organizowane w naszym przedszkolu.

Warto pomagać!!!

Akcje charytatywne w przedszkolu