AKCJA „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

Utworzono dnia 18.09.2023

Jak co roku o tej porze nasze przedszkole włączyło się do akcji „Sprzątanie świata”. To świetna okazja do zadbania o nasze otoczenie i zwrócenie uwagi na problem zanieczyszczenia środowiska oraz promowanie nie śmiecenia i inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Dzieci w krótkiej pogadance dowiedziały, że nie chodzi o to, aby cały czas sprzątać, tylko o to, aby przestać śmiecić.

18 września dzieci z grup ”Stokrotki”, „ Bławatki”, „Zajączki” i „Misie” zaopatrzeni w worki i jednorazowe rękawiczki posprzątały teren wokół przedszkola. Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie akcja przebiegła szybko i sprawnie, a efekty pracy dzieci były zadowalające. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w akcję.

AKCJA „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

Utworzono dnia 18.09.2023, 20:36