1 kwietnia ;)

Utworzono dnia 06.04.2022

1 kwietnia wszystkie grupy z naszego przedszkola uczestniczyły w dniu matematycznych zabaw:  "Prima - Aprilis, czy się pomylisz?", których głównym celem było rozwijanie umiejętności rozróżniania liczenia poprawnego od błędnego. Podczas całego dnia dzieci liczyły elementy różnorodnych zbiorów, układały według wzorów ciągi liczb 0 - 9, przygotowały wiosenne ozdoby, którymi udekorowały szablony cyfr. Wszystkie piękne "wiosenne cyferki" każda grupa wyeksponowała w swojej sali. Tego dnia przedszkolaki bogaciły swoje umiejętności matematyczne, rozwijały sprawności manualne i uczyły się zgodnego współdziałania. Matematyka, to fajna zabawa!

1 kwietnia ;)

Utworzono dnia 06.04.2022, 20:50