Wizyta Pani Aleksandry Żak - terapeutki integracji sensoryczno - motorycznej, oligofrenopedagoga w grupie Misie

Utworzono dnia 21.02.2024

Jak postrzega świat dziecko autystyczne, co czuje, jak odbiera różne bodźce? Dzisiejsze spotkanie z Panią Olą pozwoliło nam znaleźć odpowiedzi na te pytania. Pani Ola przygotowała mnóstwo pomocy dydaktycznych, które wykorzystała podczas zajęcia. Dzieci poznały strukturę różnych materiałów, pokonywały tor przeszkód, kręciły się nawzajem starając się zachować równowagę, rzucały do celu wyposażone w obciążniki. Miały też okazję eksperymentować z temperami, brokatemi i cekinami.To było bardzo udane spotkanie. Dzieci bawiły się świetnie, były bardzo zaangażowane i z niecierpliwością czekały na kolejne zadania. Dziekujemy Pani Oli za profesjonalizm,wspaniałą atmosferę podczas zajęć i poświęcić nam czas.

Utworzono dnia 21.02.2024, 22:16