Światowy Dzień Jeża

Utworzono dnia 12.11.2021

10 listopada to Międzynarodowy Dzień Jeża, święto malutkich, kłujących ssaków. Z tej okazji Bławatki włączyły się w obchody tego nietypowego święta. Przy okazji realizacji projektu ,,Mali ekolodzy” dzieci miały okazję poszerzyć oraz utrwalić swoją wiedzę dotyczącą życia jeży w ich naturalnym środowisku, poprzez wysłuchanie opowieści i wierszy o tych sympatycznych, zimowych śpiochach, przypomnieliśmy sobie, iż jeże to zwierzęta chronione. Ponadto nie mogło zabraknąć tradycyjnej zabawy „Na dywanie siedzi jeż” , w której wszyscy naśladowali ruchy swoich kolegów. Nie zabrakło zabaw twórczych,dzieci wykonały, różnymi technikami plastycznymi, postacie jeży oraz jeżowe opaski na głowę.

Światowy Dzień Jeża

Utworzono dnia 12.11.2021, 20:20