Świąteczny czas u Bławatków

Utworzono dnia 16.01.2022

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne i radosne Święta w naszej tradycji, dlatego też same przygotowywania do nich wprowadzają wszystkich w miłą atmosferę. Podczas zajęć dzieci poznały tradycje bożonarodzeniowe i związane z tym świętem obyczaje panujące w Polsce. Bławatki z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do tych wyjątkowych Świąt poprzez różne działania. W kolejnych dniach przedszkolaki wykonywały wiele prac plastycznych związanych z tradycją bożonarodzeniową ,śpiewały kolędy i pastorałki a przy okazji pracowały nad kreatywnością i sprawnością manualną. To wszystko sprawiało dzieciom dużo radości i budowało świąteczną atmosferę zbliżających się Świąt.

Świąteczny czas u Bławatków

Utworzono dnia 16.01.2022, 18:13