Pierwsza wizyta w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęcznej - w ramach Narodowego Programu Rozwoju czytelnictwa

Utworzono dnia 11.06.2022

Nasze przedszkole realizuje Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. 10 czerwca mieliśmy okazję gościć Panią z biblioteki powiatowej, która przeczytała dzieciom opowiadanie ,,Miś Tuliś idzie do przedszkola" oraz bajki ,,Pat i Patinka". Następnie odwiedziliśmy Bibliotekę Powiatową. Bławatki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem z wielkim zainteresowaniem oglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował ich dział dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.

Serdecznie dziękujemy za gościnę oraz odwiedziny. Zachęcamy rodziców do zapisania dzieci do tej biblioteki.

Utworzono dnia 11.06.2022, 23:38