Warsztaty Bożonarodzeniowe z rodzicami

Utworzono dnia 21.12.2023

20 grudnia w grupie „Zajączki” odbyły się  warsztaty Bożonarodzeniowe z udziałem  rodziców. Celem było wykonanie  ozdób świątecznych. Dzieci przywitały rodziców  kolędą . Następnie z rodzicami  wykonywali piękne ozdoby wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas podczas którego dzieci i ich rodzice wspólnie pracowali jednocześnie świetnie się bawiąc. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia jakie piękne ozdoby i bombki powstały!  Wykonane ozdoby będą pięknie prezentować się na choince czy świątecznym stole w domach. Wszystkim rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w przedsięwzięciu, za ich osobisty udział pięknie dziękujemy!!!

Warsztaty Bożonarodzeniowe z rodzicami

Utworzono dnia 21.12.2023, 00:13