Poznajemy zawody - fryzjer u Zajączków

Utworzono dnia 15.02.2024

W czwartek odwiedziła nas mama Malwinki, Pani Kasia i opowiedziała nam o swojej pracy Fryzjerki. Pani Kasia przyniosła torbę, a w niej wszystko, czego potrzebuje fryzjer: nożyczki, grzebień, suszarkę, szczotki, piankę do włosów, lakier, pelerynki. Opowiedziała dzieciom o swojej pracy i zadaniach jakie wykonuje fryzjer, pokazała dzieciom, jak pracuje na co dzień. Zaprezentowała także swoje umiejętności czesząc chętne dzieci – dziewczynkom upinając koka, chętni chłopcy natomiast wrócili do swoich domów z włosami "postawionymi na piankę". Wszyscy bardzo chętnie wczuwali się w rolę modela / modelki. Dla przedszkolaków była to bardzo ważna i cenna lekcja, gdyż miały okazję podpatrzeć trudną, wymagającą precyzji i cierpliwości pracę fryzjerki. Dziękujemy bardzo Pani Kasi za poświęcony czas, i piękne fryzury.

Poznajemy zawody - fryzjer u Zajączków

Utworzono dnia 15.02.2024, 20:36