Narodowe czytanie 2023r.

Utworzono dnia 13.09.2023

Zajączki włączyły się do corocznej akcji Narodowe Czytanie. Tegoroczną lekturą  było  „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Wybrane fragmenty powieści przeczytała dzieciom Pani dyrektor Agnieszka Dubaj .Wszyscy z uwagą słuchały czytanego tekstu a następnie uczestniczyły w krótkim quizie dotyczącym wysłuchanego utworu. Dzieci pokolorowały ilustracje na których przystawiony został  specjalny stempel, który otrzymaliśmy z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Na spacerze podziwialiśmy piękno przyrody, szukaliśmy w naszej okolicy potężnych drzew o których słuchaliśmy we fragmentach powieści. Cieszymy się, że wspólnie możemy promować czytelnictwo i cieszyć się z ukazywania piękna polskiej literatury.

Narodowe czytanie 2023r.

Utworzono dnia 13.09.2023, 20:19