Jesień zawitała do naszego Przedszkola

Utworzono dnia 08.10.2022

23 września dotarła do przedszkola Pani Jesień, którą wszyscy radośnie powitali. Przedszkolaki przygotowały się na przyjście nowej pory roku – zakładając ubrania w kolorach jesieni. Pani Jesień bawiła się z dziećmi, zachęcała do tańca i śpiewu. Tego dnia Zajączki wiele się dowiedziały na temat nowej pory roku, a przede wszystkim poznały możliwości jesiennej aury. Dzieci mają świadomość, że ciepłe lato odeszło, a jesień przynosi chłodne dni, więc trzeba pomyśleć o ciepłym ubraniu, ale też o odpowiednim dbaniu o swoje zdrowie.

Mamy nadzieję, że jesienna pora roku nie będzie nudna, a wniesie w nasze życie przedszkolne wiele ciekawych inicjatyw i pomysłów.

Jesień zawitała do naszego Przedszkola

Utworzono dnia 08.10.2022, 22:08