Dzień Dyni

Utworzono dnia 28.10.2022

28 października obchodziliśmy w naszej grupie Święto Dyni. Zajączki poznały jak zdrowa i wszechstronna może być dynia! Przygotowane atrakcje pozwoliły odkryć dzieciom wiele zalet tego wyjątkowego warzywa. Różne kształty, kolory i wielkości pozwoliły na matematyczne zgadywanki, zabawy taneczne i dyniowy slalom.

Dzieci odkryły, co dynia kryje w środku, oraz  co możemy z niej zrobić. Wykonały pracę plastyczną -  wyklejały bibułą ogromną papierową dynię. Na zakończenie Zajączki dostały dyniowe medale.

Zadowolone miny dzieci, były dowodem na to, że był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy. Ważne jest również jednak to, że zabawa może promować zdrowy styl życia!

Dzień Dyni

Utworzono dnia 28.10.2022, 18:19