Utworzono dnia 22.01.2023

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 12 stycznia podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach i zabawach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodyczami. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i słodkiego poczęstunku.

Utworzono dnia 22.01.2023, 21:17