Zimno, mroźno ale w serduszkach przedszkolaków z grupy „Muchomorki” gorąco. Powodem tej atmosfery jest obchodzony Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i dziadków i przedstawiły przygotowany specjalnie dla nich program artystyczny – śpiewały, tańczyły i recytowały. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków. Dzieci z okazji święta przygotowały laurki i wręczyły upominki.

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Muchomorki” Dzień Babci i Dziadka w grupie „Muchomorki” Dzień Babci i Dziadka w grupie „Muchomorki”