Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

22 stycznia 2019 r. w grupie „Misie” zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie . Dzieci przygotowały dla nich wiersze, piosenki i tańce. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów”.

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie” Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie” Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie”
Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie” Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie” Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie”
Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie” Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie” Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie”
Dzień Babci i Dziadka w grupie „Misie”   

Poprawiony (niedziela, 03 lutego 2019 13:04)