W grupie „Muchomorki” kontynuujemy projekt „Czytanie książek to najlepsza zabawa”. W akcji „Cała polska czyta dzieciom” zachęcamy rodziców, dziadków i innych dorosłych do czytania dzieciom.

Czytanie to doskonała forma kontaktu z dzieckiem, świetny czas do wspólnej zabawy i śmiechu, do prowadzenia rozmów. W tym roku szkolnym gościliśmy już babcię Karola, tatę Błażeja i Miłosza, mamę Liwii, mamę Julki, księdza Dawida oraz zaprzyjaźnioną z naszą grupą nauczycielkę grupy „0” Panią Irenkę.
W dalszym ciągu współpracujemy z biblioteką miejską gdzie co poniedziałek wypożyczamy książki.
Na weekendy dzieci zabierają Misia Felusia do domu opiekują się nim i czytają książeczki, te swoje ulubione i te zabrane z przedszkola.
Dziękujemy bardzo za spotkania i zachęcamy wszystkich do naszych czytelniczych spotkań w przedszkolu i czytania książek w domu.

Projekt Miś Feluś w grupie "Muchomorki" Projekt Miś Feluś w grupie "Muchomorki" Projekt Miś Feluś w grupie "Muchomorki"
Projekt Miś Feluś w grupie "Muchomorki"

Poprawiony (czwartek, 07 lutego 2019 21:10)