Grupa Zajączki


Grupa Zajączki to dzieci 4-letnie.W grupie mamy 14 dziewczynek i10 chłopców. 4- latki chodzą do przedszkola drugi rok, więc coraz lepiej się znają i nawiązują przyjaźnie. Dzieci serdecznie przyjęły swoje nowe koleżanki i kolegów, którzy dołączyły do naszej grupy. Wiek 4 lata charakteryzuje się dużą ciekawością świata. 4-latki przychodzą do przedszkola bardzo chętnie i uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Dzieci uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego i rytmiki. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Dużo radości sprawiają im zabawy na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu. Podstawę działalności dzieci stanowi zabawa, dzięki której zdobywają doświadczenia, wiadomości, umiejętności, sprawności. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym, a chłopcy tworzą piękne budowle z klocków. 4-latki starają się być miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Przed przedszkolakami wiele zabaw, zajęć, spotkań doświadczeń , które rozwinął ich osobowość i charakter. Najważniejsze, by każdy dzień sprawiał dzieciom radość, a na ich twarzach był zawsze widoczny uśmiech.

Poprawiony (niedziela, 25 października 2020 13:49)