3 - latki PSZCZÓŁKI


Witają Was Maluszki!Jesteśmy najmłodszą grupą przedszkolną . Jest nas 23. W naszej grupie jest bardzo wesoło, lubimy bawić się i figlować. Nasze Panie uczą nas tańczyć i śpiewać. Co dzień stajemy się bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami, uczymy się pomagać sobie nawzajem. Dobrze czujemy się w naszej sali, która jest bardzo kolorowa i pełna zabawek, gier i układanek. Ulubioną zabawą dziewczynek jest opiekowanie się lalkami, przygotowywanie posiłków dla nich, karmienie, usypianie...

Chłopcy lubią budować z klocków różne budowle i majsterkować. Oprócz tego układamy puzzle, kolorujemy i lepimy z plasteliny, malujemy, słuchamy muzyki i bawimy się przy niej. Dużo spacerujemy, ale najchętniej bawimy się na placu przedszkolnym. Uczymy się ładnie zjadać posiłki i dbamy o czystość i porządek. Chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek. Mamy dopiero po 3 lata, wiele rzeczy robimy po raz pierwszy. Może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się staramy. Najważniejsze, by każdy dzień sprawiał nam radość!!!

pszczolki2

Poprawiony (poniedziałek, 04 listopada 2019 10:27)