5 - latki MUCHOMORKI


Jesteśmy 5 - latkami i razem z naszymi Paniami tworzymy wesołą grupę "Muchomorki". Większość z nas rozpoczęła trzeci rok przygody z przedszkolem. W tym roku szkolnym dołączyli do nas nowi koledzy i koleżanki. Potrafimy już wiele ale ciągle uczymy się czegoś nowego. Każdego dnia bawiąc się przygotowujemy się do roli ucznia. Chcemy jak najwięcej poznać, wiedzieć, zrozumieć - mamy głowy pełne nowych pomysłów na zabawę. Z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem bierzemy udział nie tylko w zajęciach dydaktycznych ale także w zajęciach dodatkowych. Często rysujemy, układamy puzzle i wykonujemy ciekawe prace plastyczne. Staramy się dawać innym dzieciom dobry przykład. Wszyscy przychodzimy do sali uśmiechnięci i w dobrych humorach a to dlatego żeby każdy dzień w przedszkolu był radosny i wyjątkowy.

muchomorki2

Poprawiony (poniedziałek, 04 listopada 2019 10:28)