28 maja najstarsze dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Łęcznej. W trakcie wizyty dzieci zapoznały się z pracą łęczyńskich policjantów. Dowiedziały się, kto to jest policjant dyżurny i czym się zajmuje. Zobaczyły także pokój odpraw a także uczestniczyły w pokazie tresury psów policyjnych. Dzieci odwiedziły strzelnicę oraz zapoznały się ze strojem bojowym policjanta. Wysłuchały też policyjnych porad dotyczących bezpieczeństwa oraz sposobów unikania zagrożeń związanych ze spotkaniem z nieznajomym oraz bezpieczeństwem podczas wakacji.

Na zakończenie każde dziecko mogło wczuć się w rolę policjanta i zasiąść za kierownicą policyjnego samochodu oraz usłyszeć sygnały dźwiękowe, co wzbudziło najwięcej emocji.

Z wizytą w komendzie policji Z wizytą w komendzie policji Z wizytą w komendzie policji
Z wizytą w komendzie policji Z wizytą w komendzie policji Z wizytą w komendzie policji
Z wizytą w komendzie policji Z wizytą w komendzie policji Z wizytą w komendzie policji
Z wizytą w komendzie policji