4 czerwca dzieci z grupy "Muchomorki" i "Żabki" wybrały się na wycieczkę do Urzędu Miejskiego w Łęcznej, gdzie spotkały się z Panem Burmistrzem. Gospodarz czekał na gości w swoim gabinecie. Pan Burmistrz opowiedział dzieciom o swojej pracy. Po wizycie przedszkolaki mogły poznać niektóre pomieszczenia w budynku. Odwiedziły między innymi dział inwestycji. Na zakończenie dzieci zostały obdarowane pamiątkowymi odblaskami z oraz słodkościami. Wizyta ta była ważną lekcją dla przedszkolaków a zarazem wspaniałą przygodą, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim
Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim
Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim
Wizyta Przedszkolaków w Urzędzie Miejskim