Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” odbył się 02.06.2019r. w amfiteatrze na os. Samsonowicza w Łęcznej. Organizatorami festiwalu było Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej oraz Centrum Kultury w Łęcznej.

Na festiwal zgłosiły się dzieci z przedszkoli publicznych z całego powiatu łęczyńskiego.

Celem festiwalu było zaprezentowanie umiejętności wokalnych i tanecznych dzieci, rozwój zainteresowań i uzdolnień dzieci, propagowanie dziecięcego repertuaru muzycznego i aktywizowanie środowisk edukacyjnych dzieci najmłodszych. Festiwal miał charakter przeglądu, pozbawiony elementu współzawodnictwa, dlatego jest dla dzieci niezwykle przyjemną przygodą muzyczną, która na pewno zaprocentuje w następnych latach.

Frekwencja dzieci i osób dorosłych na festiwalu wskazuje na duże zainteresowanie udziałem w takiej imprezie kulturalnej, podczas której dzieci mają okazję do zaprezentowania swoich umiejętności przed szeroką publicznością. Festiwal ten można zaliczyć do imprez rodzinnych ponieważ dzieciom towarzyszą całe rodziny.

Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019”
Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019”
Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019”
Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019”
Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019” Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019”
Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca ,,DEBIUTY 2019”